Devoted Creations Fuel My Fire tingle lotion met Blue Tansy, hennepzaadolie, anti-aging en hydraterende ingrediënten.
Fuel My Fire Oorspronkelijke prijs was: €76,00.Huidige prijs is: €64,95.
Terug naar producten

Black Velvet

€76,25

Black Velvet heeft een revolutionaire formule die instant dark tan activators bevat waardoor je veel sneller resultaat ziet, terwijl je ook een diep, langdurig gebronsd resultaat opbouwt in slechts 2 uur.

Devoted Creations Black Velvet is een krachtige zonnebankcrème voor zonners die snel een intens donkere, egale en langdurige bruine teint willen bereiken. De geavanceerde accelerator combineert natuurlijke, cosmetische en DHA bronzers die het bruiningsproces ondersteunen en zorgen voor een rijke, fluweelachtig donkere kleur.

De Instant Dark Tan Activators geven het bruiningsproces een krachtige boost, terwijl de bronzercombinatie de kleur tijdens en na het zonnen verder helpt ontwikkelen. Zo bouw je snel een diepe bruine teint op die langdurig mooi blijft.

Ontgiftende zwarte houtskool en Blue Tansy™ bieden intensieve huidverzorging en helpen de huid gladder en egaler te laten ogen. De kleurcorrigerende eigenschappen helpen daarnaast ongewenste warme en oranje tinten tegen te gaan voor een natuurlijk ogend bruiningsresultaat.

Bakuchiol en Advanced Matrixyl Synthe 6 bieden hoogwaardige anti-aging verzorging en helpen fijne lijntjes en rimpeltjes minder zichtbaar te maken. De formule ondersteunt daarmee een stevigere, gladdere en jeugdiger uitziende huid tijdens het opbouwen van je bruine teint.

Spray Tan vriendelijke siliconen zorgen voor een heerlijk zacht en soepel huidgevoel. De Tattoo & Color Fade Protecting Technology helpt daarnaast tatoeages en je opgebouwde bruine teint langer mooi en levendig te houden.

De volledig vegan formule en luxe Orchid Noir-geur maken Devoted Creations Black Velvet compleet voor wie maximale bruiningsresultaten wil combineren met intensieve huidverzorging.

Ben je op zoek naar een fluweelzachte huid én superieure donkere resultaten, kies dan voor Black Velvet!

Wat is er uniek aan Black Velvet?

✔ Natuurlijke, cosmetische & DHA bronzers voor een intens donkere teint
✔ Instant Dark Tan Activators voor snelle bruiningsresultaten
✔ Bakuchiol biedt intensieve anti-aging verzorging
✔ Advanced Matrixyl Synthe 6 ondersteunt een gladdere huidlook
✔ Ontgiftende houtskool verzorgt en helpt de huid egaler te laten ogen
✔ Blue Tansy™ helpt ongewenste warme tinten tegen te gaan
✔ Spray Tan vriendelijke siliconen voor een zacht huidgevoel
✔ Tattoo & Color Fade Protection helpt kleur langer mooi te houden
✔ 100% vegan formule
✔ Luxe Orchid Noir-geur

Ingrediënten
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Dihydroxyacetone, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Parfum, Cyclopentasiloxane, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Water/Aqua/Eau, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38, Cichorium Intybus Root Extract, Bakuchiol, Coco-Caprylate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Tyrosine, Caffeine, Potassium Caproyl Tyrosine, Tanacetum Annuum Flower Oil, Charcoal Powder, Isopropyl Palmitate, Coco-Glucoside, Alcohol, Tocopherol, Ascorbic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Biosaccharide Gum-1, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Benzoate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Caramel, Yellow 5 (CI 19140), Green 5 (CI 61570), Red 33 (CI 17200), Red 40 (CI 16035)
Hoe te gebruiken
Deze crème bevat een DHA (dihydroxyacetone) bronzer, welke zelfs werkt zonder zonlicht omdat de bovenste huidlaag hierdoor gekleurd wordt. Smeer jezelf met een roterende beweging helemaal in zodat je niets overslaat en de crème goed uitgesmeerd is. Let wel op bij je haargrens en wenkbrauwen want die kunnen verkleuren door de zelfbruiner, en was even je handen tussen je vingers bij een product met een hoog percentage DHA. Indien mogelijk, laat het even een paar minuten intrekken. Om een optimaal resultaat te bereiken kun je het beste minimaal 4 uurtjes niet douchen zodat de crème ook in deze periode nog goed in kan trekken. Vergeet daarnaast niet om – na het zonnen – een aftersun of moisturizer te gebruiken, zodat je jouw huid extra kunt hydrateren en verzorgen.
Kies je bundel
Voordeelbundel
VoordeelbundelBeste deal
1x Black Velvet 2x Your Sun Shot 2x Verfrissingsdoekjes
€89,75€76,25Je bespaart €13,50
Los product
Los product
362ml
€84,75€76,25Je bespaart €8,50
Aantal Prijs Discount
1 €76,25 0%
2+ €72,44 5%

Beoordelingen

0,0
Gebaseerd op 5 beoordelingen
5
100
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
  1. Marjolein van Laar –

    top crème en wat een prijs!

  2. Michael (geverifieerde eigenaar) –

    Uitstekend product!

  3. Kimmy van Steen –

    Echt het allerbeste product ooit!! Zo blij ook met de supersnelle levering. En zo goedkoop kon ik dit product nergens krijgen. Heel blij mee 🙂

  4. Jeroen Berksma –

    Deze bruint zo goed zonder oranje te worden. geweldig product!

  5. Ellen (geverifieerde eigenaar) –

    De beste zonnebankcreme

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer weten over Black Velvet?

De Devoted Creations Black Velvet is een revolutionaire, snelbruinende zonnebankcrème met bronzer die je in slechts twee uur een diep, langdurig gebronsd resultaat geeft. Dankzij instant dark tan activators zie je veel sneller kleur, terwijl de combinatie van natuurlijke, cosmetische en DHA bronzers zorgt voor een intense opbouw. Verrijkt met zwarte houtskool en Blue Tansy ontgift deze crème de huid, corrigeert de kleur en beschermt tegen oranje tinten. Op zoek naar een fluweelzachte huid én superieure donkere resultaten? Dan is Black Velvet jouw match.

Black Velvet in het kort

  • Type: snelbruinende zonnebankcrème met bronzer en instant dark tan activators
  • Bronzing: natuurlijke, cosmetische en DHA bronzers voor een diep resultaat in slechts twee uur
  • Voor wie: de zonner die snel een donkere kleur wil met een fluweelzachte, verzorgde huid
  • Uniek: ontgiftende zwarte houtskool en Blue Tansy dat oranje tinten tegengaat, met een matterende finish
  • Extra: Tattoo & Color Fade Protecting Technology, volledig vegan en de kenmerkende Orchid Noir geur

Waar veel bruiningscrèmes kiezen voor óf een snelle kleur óf goede verzorging, doet Black Velvet allebei tegelijk. Je bouwt razendsnel een intense teint op terwijl je huid ontgift, gekalmeerd en fluweelzacht wordt. Dat maakt deze crème tot een geliefde keuze onder zonners die geen concessies willen doen.

Devoted Creations Black Velvet: de fluweelzachte zonnebankcrème met bronzer

Black Velvet is een van de meest geliefde bruiningsversnellers uit het assortiment van Devoted Creations, een merk dat bekendstaat om innovatieve formules met een sterke focus op huidverbetering. Wat Black Velvet bijzonder maakt, is de balans tussen een snelle, diepe kleur en een verzorging die je huid fluweelzacht achterlaat. De naam is goed gekozen: donker als de kleur die je opbouwt, zacht als het gevoel dat je huid overhoudt.

Het resultaat is een diepe, verzadigde kleur met een matterende finish en zonder oranje zweem, mede dankzij de toevoeging van Blue Tansy die oranje tinten in de huid tegengaat. Wil je eerst het bredere aanbod bekijken, dan vind je alle opties op de categoriepagina met zonnebankcrèmes met bronzer.

Black Velvet zonnebank: snel donker in slechts twee uur

Op de black velvet zonnebank draait alles om snelheid en diepte. De formule bevat instant dark tan activators die het bruiningsproces versnellen, waardoor je al binnen twee uur een zichtbaar diep, gebronsd resultaat opbouwt. Dat maakt Black Velvet ideaal voor wie niet lang wil wachten op kleur, maar toch een langdurig en egaal resultaat wil. De ontgiftende houtskool en Blue Tansy zorgen ondertussen voor een schone, egale huid zonder oranje ondertoon.

Black Velvet zonnebank creme: wat maakt hem uniek?

Als black velvet zonnebank creme onderscheidt dit product zich door de bijzondere combinatie van ingrediënten. De zwarte houtskool extracten ontgiften de huid en helpen oneffenheden tegen te gaan, terwijl Blue Tansy de kleur corrigeert en oranje tinten voorkomt. Bakuchiol, een natuurlijk alternatief voor retinol, en Advanced Matrixyl Synthe 6 zijn gericht op verstevigen en het verbeteren van de huidstructuur.

Bijzonder is de Tattoo & Color Fade Protecting Technology, die je tatoeages helpt beschermen tegen vervaging. En omdat Black Velvet volledig vegan is en spray tan vriendelijke siliconen bevat, is het een moderne, veelzijdige keuze. De kenmerkende Orchid Noir geur maakt het geheel af.

  • Natuurlijke, cosmetische en DHA bronzers met instant dark tan activators
  • Ontgiftende zwarte houtskool extracten
  • Blue Tansy dat oranje tinten in de huid tegengaat
  • Bakuchiol, een natuurlijk alternatief voor retinol
  • Advanced Matrixyl Synthe 6 voor verstevigen
  • Tattoo & Color Fade Protecting Technology
  • Spray tan vriendelijke siliconen
  • Volledig vegan en met de kenmerkende Orchid Noir geur

Hoe werkt Black Velvet? DHA, natuurlijke en cosmetische bronzers uitgelegd

De kracht van Black Velvet zit in de combinatie van drie soorten bronzers, die elk op een andere manier en op een ander moment werken. Samen zorgen ze voor zowel een direct zichtbaar resultaat als een kleur die de dagen erna verder doorontwikkelt.

De cosmetische bronzers geven een onmiddellijke, tijdelijke kleur die je meteen na het aanbrengen ziet. De natuurlijke bronzers trekken dieper in en versterken je eigen kleur op een subtiele manier. De DHA bronzer (dihydroxyaceton) zorgt voor het langdurige effect: DHA reageert met de aminozuren in de bovenste huidlaag en kleurt die geleidelijk bruin. Dat proces werkt zelfs zonder zonlicht, waardoor je kleur ook na je sessie nog dieper wordt en meerdere dagen zichtbaar blijft. De instant dark tan activators versnellen dat proces, wat het snelle resultaat binnen twee uur verklaart.

Wat doet de zwarte houtskool in Black Velvet?

De zwarte houtskool is een van de meest onderscheidende ingrediënten van Black Velvet. Houtskool staat bekend om zijn ontgiftende werking: het helpt onzuiverheden uit de bovenste huidlaag te trekken en laat de huid schoner en egaler aanvoelen. In combinatie met Blue Tansy, dat de huid kalmeert en oranje tinten tegengaat, krijg je niet alleen een diepe kleur maar ook een verfijnd, egaal huidbeeld. Deze combinatie is precies waarom Black Velvet bekendstaat als een anti-orange, matterende black bronzer.

Devoted Creations Black Velvet tanning lotion: de unieke technologie

De Devoted Creations Black Velvet tanning lotion is veel meer dan een bronzer. Naast de bronzing en de houtskool bevat de formule cafeïne, dat de huid een steviger, gladder aanzien kan geven, en cichoreiwortelextract dat de huid ondersteunt. Bakuchiol werkt als een milde, natuurlijke tegenhanger van retinol en is gericht op het verbeteren van de huidstructuur, terwijl Advanced Matrixyl Synthe 6 helpt bij het verstevigen.

Samen met de Tattoo & Color Fade Protecting Technology maakt dit Black Velvet tot een compleet product: een snelle, diepe kleur, een fluweelzachte huid en bescherming van je tatoeages, in één luxe formule met de Orchid Noir geur.

Specificaties van Black Velvet

  • Merk: Devoted Creations
  • Categorie: zonnebankcrème met bronzer
  • Type: bruiningsversneller met bronzer en instant dark tan activators
  • Bronzers: DHA, natuurlijk en cosmetisch
  • Eigenschappen: anti-aging, cosmetische bronzers, DHA bronzer, melatime, naturally bronzer, onregelmatige huid, red light tanning, tattoeages
  • Bijzonder: zwarte houtskool, Blue Tansy, Bakuchiol, matterende anti-orange finish, tattoo-bescherming
  • Geur: Orchid Noir
  • Inhoud: flacon 362 ml
  • Vegan: ja

Verzorgende ingrediënten die je huid voeden

Naast de bronzers en de houtskool bevat Black Velvet een rijke basis aan verzorgende ingrediënten. Aloë vera en panthenol kalmeren en hydrateren de huid, terwijl hennepzaadolie zorgt voor een zachte, gevoede finish. Blue Tansy en cichoreiwortelextract kalmeren en verfijnen het huidbeeld, en antioxidanten zoals vitamine C en vitamine E helpen de huid te beschermen tegen invloeden van buitenaf. Deze verzorgende laag is precies de reden waarom je huid na het gebruik niet uitgedroogd aanvoelt, maar juist zacht, egaal en fluweelzacht.

Voor wie is Black Velvet geschikt?

Black Velvet is ontwikkeld voor de zonner die snel een diepe, donkere kleur wil zonder lang te hoeven wachten. Dankzij de instant dark tan activators bouw je binnen twee uur resultaat op, en door de Blue Tansy en houtskool krijg je een egale kleur zonder oranje zweem, ook als je huid nog niet zo donker is. De matterende finish en de fluweelzachte verzorging maken hem geschikt voor iedereen die naast kleur ook waarde hecht aan een verfijnd, verzorgd huidbeeld. Heb je tatoeages, dan is de kleurbeschermende technologie een mooie extra.

Hoe gebruik je Black Velvet?

Breng de crème met een roterende beweging gelijkmatig aan over je hele lichaam, zodat je geen enkel plekje overslaat en de crème overal goed is uitgesmeerd. Let goed op bij je haargrens en wenkbrauwen, want die kunnen verkleuren door de zelfbruiner. Was vanwege het DHA-gehalte na het insmeren je handen goed, ook tussen je vingers, om oranje verkleuring te voorkomen.

Laat de crème daarna een paar minuten intrekken voordat je aankleedt. Voor een optimaal resultaat douche je minimaal vier uur niet na het aanbrengen, zodat de DHA in alle rust zijn werk kan doen en de kleur zich verder kan ontwikkelen. Rond je sessie altijd af met een goede aftersun of moisturizer om je huid extra te hydrateren en je kleur langer vast te houden.

Zo haal je het maximale resultaat uit je Black Velvet

Een mooie, egale kleur begint met een goede voorbereiding. Scrub je huid een dag voor je sessie, zodat je dode huidcellen verwijdert en de crème gelijkmatig kan intrekken. Een goed gehydrateerde huid neemt de bronzers beter op, dus smeer je huid de dagen ervoor goed in. Breng Black Velvet aan op een schone, droge huid zonder resten van andere producten.

Na je sessie is verzorging de sleutel tot een langdurig resultaat. Blijf je huid dagelijks hydrateren, want een droge huid vervelt sneller en daardoor vervaagt je kleur eerder. Door consequent te hydrateren en aftersun te gebruiken, behoud je je donkere teint dagenlang op zijn mooist.

Black Velvet vergelijken met andere bronzers van Devoted Creations

Twijfel je tussen de donkere toppers van Devoted Creations? Elk product heeft zijn eigen accent, zodat je kunt kiezen wat het beste bij jouw wensen past. De Fortune deelt met Black Velvet de Blue Tansy en tattoo-bescherming, maar richt zich meer op pH balancing voor verschillende soorten licht. De Black Crown is het vlaggenschip voor de allerdiepste kleur, met Nouritan en Mela-Dark voor een razendsnelle pigmentatie. De Vault draait om een langzame, langdurige opbouw met een airbrushed finish.

Waar Black Velvet zich in onderscheidt, is de combinatie van instant dark tan activators, ontgiftende houtskool en een matterende, fluweelzachte finish. Zoek je nog meer opties in hetzelfde donkere segment, kijk dan ook naar de Black Obsession of de All Black Everything. Voor wie snel donker wil worden met een verfijnde, verzorgde huid, is Black Velvet de meest complete keuze.

Over Devoted Creations

Devoted Creations is een van de meest toonaangevende merken in professionele zonnebankcosmetica. Het merk staat bekend om innovatieve formules die hoogwaardige bronzers combineren met anti-aging ingrediënten en huidverstevigende complexen. Of je nu kiest voor een krachtige bronzer, een bruiningsversneller of een verzorgende aftersun, bij Devoted Creations draait alles om een diepe, egale kleur én een verzorgde huid. Black Velvet is binnen dat assortiment de keuze voor wie snel donker wil worden met een fluweelzachte finish.

Veelgestelde vragen over Black Velvet

Hoe snel zie ik resultaat met Black Velvet?
Dankzij de instant dark tan activators bouw je al in ongeveer twee uur een zichtbaar diep, gebronsd resultaat op, dat de dagen erna door de DHA verder doorontwikkelt.

Hoe lang moet ik wachten met douchen na Black Velvet?
Douche minimaal vier uur niet na het aanbrengen. Zo krijgt de DHA bronzer voldoende tijd om volledig in te trekken en een dieper, langduriger resultaat te geven.

Krijg ik geen oranje kleur van Black Velvet?
Nee, Black Velvet bevat Blue Tansy en houtskool die oranje tinten tegengaan en de kleur corrigeren. Het staat juist bekend als een anti-orange, matterende black bronzer.

Is Black Velvet geschikt als je tatoeages hebt?
Ja, Black Velvet bevat Tattoo & Color Fade Protecting Technology, die helpt om je tatoeages te beschermen tegen vervaging.

Is Black Velvet vegan?
Ja, Black Velvet is volledig vegan.

Wat is het verschil tussen natuurlijke, cosmetische en DHA bronzers?
Cosmetische bronzers geven een directe, tijdelijke kleur die je meteen ziet. Natuurlijke bronzers versterken je eigen kleur subtiel. DHA zorgt voor het langdurige effect door de bovenste huidlaag geleidelijk bruin te kleuren, ook zonder zonlicht.

Hoeveel inhoud heeft Black Velvet?
Black Velvet wordt geleverd in een royale flacon van 362 ml.